Wokal


Katarzyna Godzisz Katarzyna Godzisz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Współzałożycielka, Dyrektor zarządzający i artystyczny Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wiceprezes i współzałożycielka stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Prowadzi własną szkołę śpiewu Vocal Studio w Dębicy a także w Krakowie-Wieliczce www.vocalstudio.pl. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych - dyrektor festiwalu "Dębica Open Festival", reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator licznych warsztatów wokalnych, obozów artystycznych Vocal Holiday Program oraz Tylko Muzyka, warsztatów wokalnych "Mix Technique", warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu. Jako pedagog współpracuje z wokalistami z całej Polski, szkoli nauczycieli śpiewu a także opiekuje się głosami gwiazd polskiej sceny. Aktywna także artystycznie-koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m. in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair. W 2017 roku ukazała się jej autorska płyta " Balans".


Lilia Kowalska Lilia Kowalska | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wokalistka, autorka piosenek, wykładowca w IEM na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła wokalistykę na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Wychowanie Muzyczne na Akademii Świętokrzyskiej. Obecnie prowadzi działalność pedagogiczną m.in. jako wykładowca w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest także członkiem Rady Mentorskiej stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Brała udział w wielu wydarzeniach i produkcjach telewizyjnych m.in. z Velvet, Andrzejem Piasecznym i Margaret; wokalistka sesyjna i estradowa, autorka piosenek.Jnr Robinson Jnr Robinson
Światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista związany z muzyką soul, swing, gospel i RnB o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams, Yolandą Adams czy Mica Paris. Obok koncertów Jnr Robinson ma na koncie prowadzenie warsztatów muzycznych z wokalistami, a także z chórami gospel na całym świecie.Barbara Broda-Malon Sławomir Ramian | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wokalista, muzyk, trener wokalny. Założyciel zespołu Czuband, z którym nagrał płytę i wiele lat koncertował w całym kraju. Uczestnik programów telewizyjnych “Szansa na Sukces” z zespołem Poluzjanci, “Bitwa na głosy” w drużynie sióstr Przybysz, “The Voice of Poland” w grupie Justyny Steczkowskiej. Współorganizator trzech edycji autorskich warsztatów wokalnych “Sing&Record” w Tarnowskim Centrum Kultury. Asystent producenta w międzynarodowym projekcie “Łobuziaki”. Wystąpił na płycie Karolowe Pieśni Wojtka Klicha. Uczestnik wielu różnorodnych projektów muzycznych. Łączy style, fascynuje się elektroniką, dobrze czuje się w klimatach rockowych, ale jak sam mówi, ma “słabość do czarnej muzy”.


Wojciech Myrczek Wojciech Myrczek
Wokalista, wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest laureatem wielu polskich i zagranicznych nagród, takich jak I miejsca w ankietach Jazz Top 2015, 2016 i 2017 miesięcznika Jazz Forum w kategorii Wokalista Roku, Grand Prix Jazz Melomani w kategorii Nadzieja Melomanów (2014 r.), I miejsce i nagroda publiczności Shure Montreux Jazz Voice Competition w Szwajcarii (2013 r.), Grand Prix w międzynarodowym konkursie Jazz Voices na Litwie (2011 r.), nagroda dla Największej Indywidualności Konkursu Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa (2010 r.), I nagroda w konkursie Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2007 r.). Współpracował z Janem „Ptaszynem" Wróblewskim, Tomaszem Stańko, Henrykiem Miśkiewiczem, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Stanisławem Fijałkowskim, Zespołem Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia i wieloma innymi artystami polskiej sceny muzycznej. W swoim dorobku posiada dwa albumy solowe: Wojciech Myrczek Quintet - We'll Be Together Again oraz Myrczek&Tomaszewski - Love Revisited.

Fortepian


Marcin Maziarz Marcin Maziarz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie fortepianu i wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na ogólnopolskim przeglądzie młodych kompozytorów, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Obecnie wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie.


Paweł Harańczyk Vitaliy Ivanov
Pianista, saksofonista, jazzman i twórca muzycznych portretów. Współpracując z różnymi zespołami jako solista albo będąc liderem własnego zespołu, uczestniczył w wielu koncertach i festiwalach jazzowych w różnych krajach. Został laureatem kilku jazzowych festiwali. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego RP w ramach programu stypendialnego "Gaude Polonia". W ciągu ostatnich 10 lat mieszka w Polsce, daje koncerty i współpracuje z rozmaitymi artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.


Marketing


Tomasz GodziszTomasz Godzisz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Menadżer, przedsiębiorca. Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Biznesu - NLU w Nowym Sączu. Były lider kilku zespołów muzycznych. Reżyser, autor scenariusza i muzyki musicalu "Cudowne Marzenia", zarządzający zespołem ponad 100 osób. Założyciel regionalnej stacji radiowej, wydawca magazynu Dębica City Magazine. Producent koncertów oraz organizator eventów(największy dla 10 tysięcy osób) z udziałem najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce. Były dyrektor marketingu w dużej firmie FMCG/retail, partner w agencji reklamowej. Dyrektor wydawniczy luksusowego magazynu "High Living Magazine" oraz współtwórca Broadway Musical School - sieci szkół musicalowych. Jest także trenerem specjalizującym się w obszarze miediów, marketingu oraz zarządzania (m. in. prestiżowy program "Przyjaciele sukcesu" organizowanym przez Microsoft) .


Ruch sceniczny i taniec


Aneta Tucznio-Worwa Aneta Tucznio-Worwa | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyplomowany instruktor tańca – dyplom sygnowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Laureatka 1 miejsca w turnieju tańca towarzyskiego o puchar prof. Wieczystego - kat. Hobby, Organizator i choreograf wielu koncertów artystycznych (m.in. Dzień Kultury Wschodnio - Słowiańskiej, „Love Cafe” i „Jazz Cafe” WSB-NLU w Nowym Sączu).Organizatorka różnorodnych warsztatów tanecznych. Tancerka i wokalistka musicalu „Cudowne Marzenia”, a także choreograf jego drugiej edycji. Uczestniczka warsztatów dla zawodowych instruktorów tańca. Absolwentka Stowarzyszenia Sztuki i edukacji artystycznej w Krakowie, Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu oraz w klasie wokalistyki. Od kilku lat współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sztu­ki Wokalnej Natural Voice Perfection. Jest założycielką i właścicielką Studio tańca SO BEAT w Nowym Sączu.(www.sobeat.pl)


Aktorstwo


Katarzyna Chlebny Ryszard Starosta
Aktor Teatru Ludowego w Krakowie, prezenter Radia RMF FM.


 

 

 

 

Historia muzyki


Antoni Krupa Antoni Krupa | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziennikarz, publicysta, kompozytor, muzyk. W latach 1968 - 1972 grał w zespole Jazz Band Ball Orchestra nagrywając z tym zespołem płytę dla niemieckiej wytwórni Metronom w latach 1972 - 1975 grał w zespole WIEM Marka Grechuty nagrywając z nim płytę "Magia Obłoków". Od 1977 r. związany z Radiem Kraków. Twórca muzyki do słuchowisk radiowych. Prowadzi audycje muzyczne: "Radiowy Jazz Club Helikon" i "Alternatywną Listę Przebojów". Rozmówcami jego licznych wywiadów byli m.in. Gordon Haskell, Bennie Maupin, Nigel Kennedy, Enrico Rava, Pati Yang. Jest producentem płyt wybitnych polskich jazzmanów: m.in. Zbigniewa Seiferta, Janusza Muniaka, Adama Kawończyka. Jest także autorem antologii festiwalu „Jazz Juniors” oraz autorem cyklu audycji publicystyczno-historycznych „Historia krakowskiego jazzu” (40 odcinków emitowanych w Radiu Kraków). Brał udział w programie radia BBC na temat legendarnej sesji nagraniowej Milesa Davisa „Kind of Blue”. Jest współtwórcą muzyki do spektaklu „Ziemia jałowa” według T.S. Eliota wystawianym w Teatrze STU w reż. Tadeusza Malaka. Pracując jako dziennikarz nie zaniechał działalności muzycznej. Występował i nagrywał m.in. z Jarosławem Śmietaną, Markiem Stryszowskim, Ryszardem Styłą.


Song Writting


Robert Kasprzycki Robert Kasprzycki
Polski poeta, pieśniarz, muzyk i kompozytor, śpiewający aktor, a także tłumacz, felietonista, recenzent (literacki i muzyczny), autor tekstów kabaretowych.
Członek Akademii Fonograficznej ZPAV, Związku Autorów ZAiKS oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP.

 

 

 

Zajęcia ze studia nagraniowego


Tomasz Tomasz "Webster" Świder
Producent muzyczny, raper, autor tekstów, aranżer, właściciel studia nagrań "Zion" działającego w Krakowie od 2006 r.
Związany z krakowską sceną muzyczną, skomponował i wyprodukował kilkadziesiąt albumów. Zdobywca platynowej płyty i trzech złotych. Współpracował m.in. z grupami takimi jak: Kaliber 44, Drużyna mistrzów, Shoom, Aicha i Asteya, Pudelsi, Firma, Jahbestin, Pęku, Abradab, Gutek, Grubson, Metrowy, Dj Feel - X, Kali, Tadek, Bosski Roman, Artur Malik, Chłopcy z placu Broni, Piotr Czerwiński.