VIII edycja obozu artystycznego Vocal Holiday Program w nowym wydaniu!

Chcesz zaistnieć muzycznie ze swym głosem i sprawdzić swoje możliwości wokalne? Chcesz rozwinąć swój warsztat i zyskać mnóstwo dodatkowych umiejętności tj jak poruszać się na scenie, jak złapać kontakt i komunikację z widzem, by być interesującym dla słuchaczy, jak dobrać repertuar i skutecznie przekazać tekst i emocje na scenie lub usystematyzować wiedzę, którą już posiadasz? Ciekawy jesteś jak wygląda pisanie piosenek od kuchni? Chciałbyś spróbować napisać swoją piosenkę? Chciałbyś dowiedzieć się jak w profesjonalny sposób ja zarejestrować i jak przygotować się do takich nagrań? Jeżeli tak to ten obóz jest dla Ciebie !

Z Twoim talentem i naszą wiedzą wydobędziemy z Ciebie co najlepsze! Popracujemy nad Twoją techniką wokalną, prezencją sceniczną, świadomością ciała. Wzbogacimy Twoją świadomość muzyczną o nowe dźwięki i współbrzmienia harmoniczne. Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie studyjne, nauczymy jak nagrywać, by uzyskać maksymalny efekt, pokażemy jak wygląda praca w studiu od strony produkcyjnej. Zainspirujemy Cię także do pracy twórczej. 

10 dni wypełnione niezwykle intensywną i owocną pracą pod okiem kadry Natural Voice Perfection Instiute. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z ogromnym doświadczeniem, będących zarazem aktywnymi artystami. Czekają na Ciebie wyjątkowa atmosfera oraz indywidualne podejście. Śmiało, możesz powierzyć nam swój głos! Po co ryzykować, wybierz sprawdzony obóz, który cieszy się dużym powodzeniem od lat.

 

Obóz odbędzie się w dniach 10-19 sierpnia 2018 r. w Jarosławcu.

Wiek: od 14 lat

 

Zapewniamy:

- zakwaterowanie w domkach z łazienką ( wc, umywalka, natrysk), łóżkami, szafą, stołem, krzesłami, szafkami i tv (9 noclegów) w ośrodku oddalonym 150 m od morza !

- sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć

- studio nagraniowe i możliwość zarejestrowania swojej piosenki

- wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek dziennie)

- 24h opiekę pedagogiczną i medyczną

- obsługę fotograficzną

- ubezpieczenie

- fantastyczne i niezapomniane chwile :)

 

 

Dojazd we własnym zakresie – postaramy się skontaktować ze sobą osoby z tych samych miast.