W dniach 7-16 sierpnia odbyła się VII edycja obozu artystycznego Vocal Holiday Program. W obozie wzięli udział wokaliści z całej Polski.

W czasie obozu każdego dnia uczestnicy mieli mnóstwo zajęć grupowych z praktyczną wiedzą m.in. na temat tego na czym polega technika wokalna, jak przygotować się do nagrań w studio i jak nagrywać, jak budować kontakt z publicznością i jak poruszać się na scenie. Uczestnicy obozu każdy dzień zaczynali jogą na plaży i rozśpiewaniem. Oprócz zajęć grupowych każdy uczestnik codziennie miał indywidualną lekcję śpiewu a także mógł nagrać wybraną przez siebie piosenkę w profesjonalnym studio nagraniowym.

Gościem specjalnym obozu był Roman Bosski - raper, songwriter, edukator, inicjator projektu i Prezes Fundacji "Drużyna Mistrzów, który przekazał uczestnikom informacje na temat tego jak wygląda produkcja, wydanie płyty, promocja i marketing - jak działa rynek muzyczny a także jak budować swój wizerunek artystyczny.

Oprócz intensywnej nauki uczestnicy mieli zapewnione inne aktywne atrakcje, mi in. kąpiele w morzu czy w basenie hotelowym.

Dziesięć dni spędzonych nad morzem minęło bardzo szybko. Na zakończenie obozu każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w obozie.

Mamy nadzieję, że pobyt w Jarosławcu okazał się wspaniałą przygodą, która będzie przez długi czas wspominana przez uczestników obozu, którzy spędzili aktywnie czas, podszlifowali swoje talenty i zintegrowali się w gronie innych uczestników. Zapraszamy za rok!

Jeśli razem z nami chcesz powspominać - czuj się zaproszony - w galerii pojawiły się zdjęcia z obozu !:)