Zapraszamy na niesamowite warsztaty, które poprowadzi Dr Ilter Denizoglou- foniatra, fonochirurg,śpiewak operowy, wynalazca niesamowitych urządzeń do terapii i treningu głosu, które udoskonalają technikę #LaxVox; #DoctorVox i #PocketVox oraz - to jest absolutne NOVUM i REWELACJA - #MaskVox!!!
Towarzyszyć mu będzie inż. Atilla Ozbilen prowadzący firmę DoctorVox, odpowiedzialny za produkcję, promocję i dystrybucję urządzeń doctor vox’a.

Zapraszamy serdecznie na oficjalną premierę #MaskVox oraz wspaniały warsztat dr Denizoglu wszystkich zainteresowanych wokalistów, pedagogów wokalnych, logopedów, foniatrów, aktorów, prezenterów.. na jedyne w swoim rodzaju - bo nikt tak pięknie nie umie mówić o głosie jak On - szkolenie do Warszawy!!!

Czas: 25 listopad 2017, godz. 13.00-18.00

Miejsce: Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty OKO, ul. Grójecka 75
Cena: 500 zł

Konto do wpłat:
Niepubliczna Szkoła Policealna Natural Voice Perfection Institute w Krakowie
Ul. Basztowa 8

w tytule przelewu tylko :NAZWISKO UCZESTNIKA VOX 1.

Prosimy o nie wpisywanie żadnych dodatkowych informacji w tytule przelewu, gdyż utrudnia to administrację, dziękujemy.

W miarę wolnych miejsc można zapłacić także gotówką przy wejściu.

Firma #DoctorVox wystawia certyfikat uczestnictwa w warsztatach!

Ilość miejsc ściśle ograniczona !