Rusza dodatkowa rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie na rok szkolny 2017/2018, specjalność: wokalno-aktorska.

Oznacza to, że już teraz możecie nadsyłać wypełnione karty zgłoszeń i przystępować do egzaminu wstępnego.

Zajęcia w NVPI prowadzone są wyłącznie w systemie niestacjonarnym (zaocznym). Program nauczania realizowany jest w ciągu trzech lat, czyli sześciu semestrów. W każdym semestrze odbędzie się 10 zjazdów, czyli średnio 2 w ciągu miesiąca. Rok szkolny trwa od września do czerwca. Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać świadectwo ukończenia szkoły średniej. Ponadto przystępują do egzaminów wstępnych, w czasie których oceniane są ich uzdolnienia i umiejętności wokalno-muzyczne.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

- nasi uczniowe wygrywają liczne ogólnopolskie i międzynarodowe konkursy a także biorą udział w telewizyjnych programach muzycznych

- kadrę tworzą wykwialifikowani pedagodzy o ogromnym doświadczeniu artystycznym i pedagogicznym, będący zarazem aktywnymi artystami

- do naszej szkoły zapraszani są światowej sławy eksperci i specjaliści. W ostatnich latach naszą szkołę odwiedzili m.in.:Tomasz Lubert, Krystyna Zięć, Robert Kasprzycki, Jaime Vendera, John Henny, Kevin Mahogany, Jnr Robinson, Stefano Terrazzino, Ilter Denizoglu

- autorski program stworzony przez założycieli doskonale sprawdza się od lat w naszej szkole a także podczas organizowanych przez nas letnich obozów wokalnych

- budynek szkoły znajduje się w samym centrum magicznego królewskiego miasta Kraków

PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI

Kandydaci przesyłają formularz zgłoszeniowy (znajdujący się na stronie) wraz ze zdjęciem legitymacyjnym do dnia 4 września i kopią świadectwa ukończenia szkoły średniej. W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. Przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie. Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

Dokumenty należy przesłać na adres:

ul. Krzywy Zaułek 6/8

lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowana droga mailowa).

O dopuszczeniu i szczegółach dotyczących egzaminów kandydaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną na adres podany w formularzu.

2. Egzaminy

Egzaminy wstępne dla kandydatów na pierwszy rok w roku szkolnym 2017/2018 odbędą się 8 września 2017 r.

Obejmują one:

1. Wykonanie piosenki w języku polskim.

2. Wykonanie drugiej dowolnej piosenki.

3. Egzamin z zakresu kształcenia słuchu.

4. Rozmowę kwalifikacyjną.

Zaleca się wybór piosenek o zróżnicowanej stylistce.

3. Wyniki

Wyniki egzaminów znane będą na trzeci dzień po egzaminie (poniedziałek). Każdy kandydat zostanie o nich powiadomiony drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w formularzu.

4. Nauka w Instytucie

Osoby, które znalazły się na liście przyjętych zobowiązane są do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 400 zł do dnia 15 września na konto:

72 1750 0012 0000 0000 3614 1492, wpisując w tytule: imię nazwisko, wpisowe, deklarując tym samym chęć podjęcia nauki w instytucie w roku szkolnym 2017/2018.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 606 26 76 34 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potrzebne dokumenty znajdziecie na naszej stronie w zakładce Rekrutacja.