Serdecznie zapraszamy na rekrutację dodatkową II stopnia uzupełniającego Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Insitute – Masterclass.

Zajęcia prowadzone są w systemie niestacjonarnym (zaocznym). W każdym semestrze odbędzie się 10 zjazdów, czyli średnio 2 w ciągu miesiąca. Rok szkolny trwa od września do czerwca. 2 lata niezwykle intensywnej i owocnej pracy pod okiem kadry Natural Voice Perfection Instiute. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów z ogromnym doświadczeniem, będących zarazem aktywnymi artystami. Wyjątkowa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego studenta. Każdy głos jest dla nas wyjątkowy i ważny! Wszystkie działania NVPI realizowane są w ścisłej współpracy z uznanymi naukowcami, pedagogami i artystami z całego świata.

W programie:

- praca nad własnym materiałem - zainspirujemy Państwa do pracy twórczej,

- songwritting

- kompozycja i aranżacja,

- praca w studio nagraniowym - jak w profesjonalny sposób zarejestrować nagrania i jak się do nich przygotować, pomożemy zdobyć doświadczenie studyjne, pokażemy jak wygląda praca w studiu od strony produkcyjnej,

- performing - wszystko co związane z pracą na scenie, co najważniejsze jest w zawodzie wokalisty: interpretacja piosenki, czyli jak skutecznie przekazać tekst i emocje na scenie, dobór repertuaru, współpraca z zespołem instrumentalnym, koncerty,

- metodyka nauczania techniką NVP – podstawy pedagogiki wokalnej,

Osoby pragnące podjąć naukę w instytucie muszą posiadać dyplom ukończenia 3 letniej szkoły policealnej Natural Voice Perfection Institute lub: tytuł licencjata (lub magistra) uzyskanym na wydziale wokalnym lub wokalno-aktorskim, edukacji muzycznej, itp.

PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI

Kandydaci przesyłają formularz zgłoszeniowy (kliknij i pobierz formularz) wraz ze zdjęciem legitymacyjnym do dnia 26.06 i kopią świadectwa ukończenia wymaganej szkoły. W wyjątkowych okolicznościach dokumenty mogą zostać przyjęte w późniejszym terminie. Przypadki takie rozpatrywane są indywidualnie. Dodatkowo należy uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 100 zł.

Dokumenty należy przesłać na adres:

ul. Krzywy Zaułek 6/8

lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (preferowana droga mailowa).

O dopuszczeniu i szczegółach dotyczących egzaminów kandydaci zostaną powiadomieni drogą elektroniczną na adres podany w formularzu.

2. Egzaminy

Egzaminy wstępne dla kandydatów na pierwszy rok w roku szkolnym 2017/2018 odbędą się 30 czerwca 2017 r.

Najzdolniejszych absolwentów zapraszamy do zrzeszenia i kontynuacji szkoleń w Stowarzyszeniu Nauczycieli Natural Voice Perfection NVP! Możliwa jest także współpraca pedagogiczna w NVPI.

Opłata za zajęcia: 800 zł x 10 rat / rok

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 606 26 76 34 oraz pod adresem

Przypominamy także o rekrutacji do naszej 3 letniej Niepublicznej Szkoły Policealnej, egzaminy wstępne odbędą się także 30 czerwca – więcej informacji w zakładce rekrutacja.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!