Ruszyła rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie na rok szkolny 2019/2020 oraz 2 letni Masterclass, specjalność: wokalno-aktorska! Jeśli kochasz śpiewać i chcesz zrobić coś dla siebie dołącz do nas już teraz !

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy dzień otwarty, podczas którego będą mogli Państwo z bliska przekonać się, że Natural Voice Perfection Institute to najlepsza uczelnia w Polsce kształcąca wokalistów!!

Ogromna dawka wiedzy i wspaniała atmosfera. A to wszystko dzięki Katarzynie Godzisz i wspaniałym dwu-dniowym warsztatom prowadzonym przez Dr Iltera Denizoglu, którego mieliśmy okazję gościć w zeszły weekend.

Do naszych warsztatów z Dr Ilterem Denizoglu pozostało zaledwie dwa dni.

Przypominamy grafik warsztatów:
- sobota 9 lutego, godziny 15:00-20:00
- niedziela 10 lutego, godziny 10:00-20:00, w tym dniu zaplanowana jest przerwa na ciepły posiłek, który zapewniamy